2021. aastal toimus esimene ESTISe energiatehnoloogia erialavõistlus. Üritus kogus positiivset tagasisidet nii osalejatelt kui ka õpetajatelt ning 2022. aastal toimub järgmine erialavõistlus.

Korraldusmeeskond 2021  

Kertu Lepiksaar

Kertu  on doktorant-nooremteadur Tallinna Tehnikaülikooli Energiatehnoloogia Instituudi Nutikate kaugküttelahenduste uurimisrühmas. Erialaselt uurib ta erinevaid lahendusi, et muuta energiasüsteemi sidusamaks, integreerida süsteemi rohkem taastuvenergia allikaid ning vähendada kadusid ja suurendada efektiivsust. Ta on viinud läbi rohkelt erinevaid teadust ja energeetikat populariseerivaid võistlusülesandeid ja töötube õpilastele.

Kristiina Angela Kelder

Kristiina on ESTIS-e projektijuht ning töötab energiatehnoloogia eksperdina konsultatsioonifirmas Energex Energy Experts. Kristiina jaoks on energeetika südameasjaks ning ta peab oluliseks tutvustada seda ka teistele. Oma bakalaureuseõpingute kõrvalt aitas ta viia läbi energiatehnoloogiat tutvustavaid töötubasid õpilastele. Vabal ajal meeldib talle lugeda või tutvuda kaunite matkaradadega.

Markus Maalt

Markus on tulihingeline teaduse fänn. Ta õpib TalTechis 1. kursusel tootearendust ja robootikat. Kooli kõrvalt proovib ta ka teistesse süstida samasugust entusiasmi teaduse ja maailma avaatamise vastu Rakett 69 Teadusstuudiotes. Tema kireks on lennundus ning talle meeldib leida argipäevadesse vaheldust purjetades suuremate ja väiksemate purjekatega nii Eestis kui mujal.

Mariel Leppik

Mariel on erialaentusiast, kes õpib TalTechis 2. kursusel keskkonna-, energia- ja keemiatehnoloogiat. Mariel soovib olla inimene, kes aitab muuta praeguse Eesti energeetika jätkusuutlikuks. Tema jaoks on oma teadmiste täiendamine esmatähtis. Lisaks sellele on Mariel väga sportlik ning veedab 10-12 tundi nädalas sporti tehes, tegeledes laskesuusatamisega.

Sponsorid 2021